Neden Biz?

        2019/2020  YILI KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR...  30. YILIMIZ...   YAZ BOYUNCA KURUMUMUZ AÇIKTIR...   22 KASIM CUMA GÜNÜ SAAT 17:00 DA KURUMUMUZDA SİZ VELİLERİMİZE KLİNİK PSİKOLOG ECEM SENEL TARAFINDAN "YETERİNCE İYİ EBEVEYN OLABİLMEK" KONULU ÜCRETSİZ SEMİNER VERİLECEKTİR...   

        1989 yılında Nişantaşı Vali Konağı Caddesinde Yeni Cino Çocuk Oyun Evi adı altında kurulmuş ve aralıksız faaliyete devam etmektedir.

       Kurumumuz çocukların kendi bitki ve çiçeklerini ekebildiği,özgürce toprağa basıp oynayabildiği 230 metrekare doğal bir bahçeye sahip,özel bilgi ve becerilerini geliştirebileceği materyallerle donatılmış sınıfların bulunduğu,yemek listesinde yer alan tüm yiyeceklerin kendi mutfağımızda hazırlandığı,kontenjan sayısının her grup için maksimum 8-10 ile sınırlandırıldığı 2-5 yaş arası hizmet veren butik bir çocuk oyun atölyesi kurumudur.

       Bir çocuğu tanımada “7 çok geç!” felsefesine inanan Yeni Cino erken yaşta yapılan müdahalelerle çocuklara ve ailelere yetenekleri tanımada ve yönlendirmede destek olmaktadır.