Branş Aktiviteleri

        ...KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR...


BRANŞ AKTİVİTELERİ

Konularında uzman kişiler tarafından uygulanan aktiviteler

Yaratıcı Drama (Ayça GÜNGÖR)

Yaratıcı Dramayla, çocukların yaşayarak öğrenmeleri , kendilerini tanımaları ve doğru ifade etmeleri sağlanıyor.

Öğretmenimiz Ankara Üniversitesi tiyatro bölümü oyunculuk ana sanat dalı mezunudur.Uzun yıllar çeşitli tiyatrolarda yer aldıktan sonra GaziantepŞehir Tiyatrolarında çalışmalarını devam ettirmiş ve  Ankara Devinim Tiyatrosundaki  "Roberto Zucco" oyunuyla Direklerarası Seyircileri Jüri Özel Ödüllerinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.Oyunculuk,Yaratıcı Drama ve Fiziksel Devinim dersleri vermektedir.

 

   

Orff Schulwerk (Oğuz EVREN)


Orff yöntemi ile desteklenen müzik derslerinde, çocuklarda ritm duyguları geliştirilirken müziğe yatkın olup olmadıkları keşfediliyor ve yönlendiriliyor.

Öğretmeniiz Haliç üniversitesi TSM şan bölümü mezunudur.Kadıköy sanat merkezi,Rakun müzik gibi sanat merkezlerinde eğitmen olarak görev almaktadır.

   

Ritm (Ayşe Nur ERGEN)

Çocuğun kendini kontrolü, iç disiplin, yaratıcı düşünceyi geliştirmek ve aynı zamanda farklı eğlenceli hareketli bir müzik disiplini oluşturmayı sağlıyor.

Öğretmenimiz Konservatuar ve Okay Temiz Atölyesinde eğitim almıştır.

   

İngilizce (İpek HOŞCAN SUCUOĞLU)

Küçük yaşta ingilizceyi okulunda öğrenmeye başlayan çocuk ana dilini, dil kavramının varlığını hissettiği için daha iyi anlayacak,tek dil bilen ve bundan dolayı dünyada sadece kendi dili ve kültürüne önem veren çocuklara göre daha geniş bir kültür anlayışına sahip olmaktadır.

Öğretmenimiz eğitimini ICS Üniversitesi çocuk gelişimi bölümünde tamamlamış  ve ayrıca iki sene çocuk psikolojisi eğitimi almıştır.Famıly ıpc internatıonal preschool etc,İstanbul üniversitesi çapa Sevda Sabancı kreşi ve daha birçok kurumda ingilizce öğretmenliği yapmakta ve yedi yıldır kurumumuzla görev almaktadır.